היתרונות של Switchgear ואקום

Source:

כיום, switchgear ואקום מקבלת פופולריות במהירות רבה. מאז, מפסק ואקום בביטחה ובאמינות מופעל איפה מספר פעולה תקין ונורמלי יותר גבוהה. ביישום switchgear מתח בינוני, ואקום switchgear נע בין 3 ל- 36 KV. הביצועים של מפסק תלויה בעיקר המדיום מבודד המשמש עבור קשת שכבתה. יתרון מרכזי נוסף של הטכנולוגיה הזאת, הוא switchgear ואקום כמעט תחזוקה בחינם.

קשת מהירה שכבתה

במהלך פתיחת אנשי קשר במצב נשיאה הנוכחי, אדי מתכת מופק בין אנשי הקשר, זה אדי מתכת מספקת נתיב דרך איזה זרם חשמלי רציף לזרום עד האפס הנוכחי הבא. תופעה זו מכונה גם קשת ואקום. קשת זו ייכחד ליד האפס הנוכחי, האדים מתכת מוליך מרוכז מחדש על פני השטח קשר בעניין של מיקרו שניות. זה נצפתה רק 1% של האדים זה מחדש מרוכז על קשת קאמרית הקיר בצד של, של 99% של אדי מרוכז מחדש על פני השטח קשר מ איפה התאדה.

קשת נמוכה אנרגיה בואקום

האנרגיה התפוגג במהלך arc בואקום הוא בערך עשירית של שמן בין הרביעי של זה בגז SF6. נמוך פליטת אנרגיה בעיקר עקב הפרעה נמוכה (עקב מרווח קשר קטן) וזמן אורך קשת קטן (זהו גם עקב מרווח קשר קטן). בגלל פיזור אנרגיה זו קשת נמוכה, switchgear ואקום יש שחיקה קשר זניח וזה נותן זה כמעט תחזוקה חינם תוחלת החיים. זה גם שיירשמו, שבירה מסוים הוא האנרגיה הדרושה על ידי ואקום מפסק זרם, מינימום לעומת מפסק אוויר ו שמן מפסק.

חוזק מבודד של ואקום

עבור אנשי קשר פער נתון, ואקום מספק, חוזק מבודד כשמונה פעמים יותר מאשר אוויר, כוח מבודד ארבע פעמים יותר מאשר SF6 דלק בבאר. כמו חוזק מבודד כל כך גבוה, הפער קשר של המפסק ואקום יכול להישמר קטן מאוד. פער זה קשר קטן, arc שכבתה. אפשרי בבטחה בשל כוח מבודד גבוהה וגם ואקום יש את הכוח שחזור מהיר לאחר הפרעה קשת מלאה לערכו מבודד מלא באפס הנוכחי. זה עושה ואקום switchgear המתאימים ביותר עבור החלפת קבל.

מנגנון נהיגה פשוטה

SF6, שמן ואוויר מפסק, התנגדו מאוד על-ידי מדיום הדחוס של קשת שכבתה לשכת התנועה של אנשי קשר. אבל ב switchgear ואקום, לא בינוני, והוא גם התנועה של אנשי הקשר הוא פרש פחות בשל הפער קטן אנשי הקשר שלו, ולכן הנהיגה האנרגיה הדרושה הוא הרבה יותר קטן, בתוך את המפסק. לכן פשוט ספרינג קפיצים מנגנון ההפעלה מספיקה עבור מערכת זו switchgear, אין צורך של מנגנון הידראולי פנאומטי. מנגנון נהיגה פשוט נותן חיים מכנית גבוהה של switchgear ואקום.

מעל הדיון, זה כמעט ברור, כוח מבודד של ואקום switchgear מתאושש מהר מאוד וגם ושחיקת הקשר הוא כמעט זניח.

קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
צור קשר
Address: No.38, כביש Gaoxin, Baoji, שאאנשי, סין 721000
Tel: +86 917 3433818
Fax: +86 917 3433818
E-mail: joyelectric@126.com
skype:bjanna981106
זכויות יוצרים © Shaanxi Joyelectric אינטרנשיונל ושות 'בע"מ